Wat is Opgroeien met Liefde?

Opgroeien met liefde gaat over de seksuele opvoeding van kinderen en pubers. Hoe pak je de seksuele opvoeding aan? Wat moeten kinderen weten over relaties en seksualiteit en hoe kun je erover beginnen? De seksuele ontwikkeling begint al met de geboorte en jij als ouder speelt een belangrijke rol in de seksuele opvoeding. Bij seksualiteit komt veel kijken en de seksuele opvoeding is daarom meer dan alleen praten over seksualiteit. 

Tijdens twee bijeenkomsten krijg je informatie over de seksuele ontwikkeling van kinderen, de seksuele opvoeding en praktische handvatten om mee aan de slag te gaan. Bijvoorbeeld hoe je reageert op vragen van je kind en hoe je zelf in gesprek kunt gaan over seksualiteit.   

Opgroeien met liefde wordt nu online gegeven en bestaat uit twee digitale bijeenkomsten van twee uur. Er zijn twee verschillende programma’s: een programma voor ouders met kinderen van 0 tot 12 jaar en een programma voor ouders met kinderen van 12-18 jaar.  

Opgroeien met liefde is ontwikkeld door Rutgers: kenniscentrum seksualiteit. 

Voor wie?
Opgroeien met liefde is voor ouders van kinderen van 0-12 jaar en 12-18 jaar. 

Neem contact op met ons voor een offerte.

Voor informatie en aanmelding:
Twinkeltje Opvoedondersteuning
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: twinkeltje@vanveldhuizenstichting.nl
Website: www.vvstwinkeltje.nl

Ik wil graag op een laagdrempelige manier hulp bieden aan ouders met opvoedvragen

- Amrita Dielbandhoesing Consulent Opvoedondersteuning, Crooswijk

Wat er bij ons te doen is

Fitte Families

Tijdens Fitte Families gaan we aan de slag met gezonde voeding, lekker bewegen en duidelijkheid in de opvoeding.

Klik hier

Peuter in Zicht

Peuter in Zicht is een informatieve en praktische cursus waar in vier bijeenkomsten vaardigheden worden geoefend om anders om te gaan met het gedrag van je kind.

Klik hier

Pittige Jaren

Pittige Jaren is een training voor ouders van jonge kinderen in de leeftijd van 3 t/m 8 jaar.

Klik hier