Over ons

Laagdrempelig

Twinkeltje Opvoedondersteuning biedt een laagdrempelig aanbod van cursussen om de opvoedvaardigheden van ouders te versterken. Wij willen de opvoedvaardigheden van ouders versterken. Vragen over opvoeden zijn heel normaal, iedereen is hier wel eens onzeker over. Samen met ouders zoeken wij naar antwoorden.

 

Over Ons Speelgoed Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam
Over Ons Speelgoed Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam

Professioneel

Met ons team van pedagogen en opvoedconsulentes werken wij aan het versterken van de opvoedvaardigheden. Wij hebben allemaal een opleiding gevolgd om dit werk te kunnen doen. Ook worden wij heel regelmatig getraind of volgen wij zelf workshops. Dit om onze kennis en vaardigheden up to date te houden.

 

In de buurt

Onze activiteiten zijn meestal dicht in de buurt. We gebruiken een ruimte van een school of bij het Centrum voor Jeugd en Gezin. Of we zitten in een buurthuis. Wij vinden het heel belangrijk dat we voor iedereen bereikbaar en vindbaar zijn.

Voor onze actuele activiteiten én de locatie hiervan kijk in onze agenda.

Agenda

Over Ons Speelgoed Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam

Twinkeltje Opvoedondersteuning is onderdeel van Van Veldhuizen Stichting

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.