Omgaan met pubers

Wat is Omgaan met pubers?

Omgaan met Pubers is een informatieve en praktische cursus waar in zes bijeenkomsten vaardigheden worden geoefend om anders om te gaan met gedrag van je puber. Op een positieve manier wordt ingegaan op de lastige momenten waar je als ouder van een puber mee te maken kunt krijgen.

De lichamelijke en geestelijke veranderingen in de puberteit, het puberbrein, praten en onderhandelen met de puber en leren grenzen te stellen worden behandeld. Er is ook ruimte voor voorbeelden uit de praktijk en om ervaringen uit te wisselen met andere ouders.

Voor wie?
Ouders van pubers (10-18 jaar)

Wanneer?
woensdag 18, 25 september 2, 9, 16, 30 oktober

Tijd?
Inloop 08.30 uur
Start 09.00 – 11.00 uur

Waar?
De Bavokring School, Willem Ruyslaan 17, Rotterdam

Kosten?
Helemaal niets! Deelname is gratis.

Voor informatie en aanmelding
Twinkeltje Opvoedondersteuning
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: twinkeltje@vanveldhuizenstichting.nl

Meld je aan     Bekijk de agenda