Opvoeden en Zo

Wat is Opvoeden en Zo?

Opvoeden en Zo is een informatieve en praktische online cursus waar in 6 bijeenkomsten vaardigheden worden geoefend om anders om te gaan met het gedrag van het kind. Opvoeden wordt makkelijker en het contact tussen ouder en kind verbetert doordat ouders vaardiger worden in opvoeden. Onderwerpen als aandacht geven en prijzen, verbieden en apart zetten komen aan bod. Op een positieve manier bekijken we deze onderwerpen en is er ruimte voor eigen ervaringen.

Opvoeden en Zo is nu online te volgen.
Na aanmelding krijgt u een uitnodiging per mail om mee te doen. Van harte welkom!

Voor wie?
Ouders met kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar

Wanneer?
Hou de agenda in de gaten voor de eerstvolgende startdatum.

Kosten?
Helemaal niets! Deelname is gratis voor inwoners van Rotterdam.

Voor informatie en aanmelding
Twinkeltje Opvoedondersteuning
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: twinkeltje@vanveldhuizenstichting.nl

Meld je aan     Bekijk de agenda

Opvoeden en Zo | Moeder met kind
Opvoeden en Zo | Moeder met peuter

Twinkeltje Opvoedondersteuning is onderdeel van Van Veldhuizen Stichting