Cursussoort:

Locatie:

Vakgebied:


thumbnail
5 september 2024
Dreumestijd op locatie
Wijkcentum Pernis
09:45 - 11:45
Huis van de wijk de Bonte koe start 5 september 9:45-11:45 uur
Meer informatie

thumbnail
10 september 2024
Opvoeden en Zo op locatie
Rotterdam Noord
09:00 - 11:00
Imeldaschool (Veurstraat 3-7) start dinsdag 10 september om 9:00-11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
10 september 2024
Dreumestijd op locatie
Hillegersberg-Schiebroek
09:30 - 11:00
De Buurvrouw (Larikslaan 200) | start dinsdag 10 september 09.30 - 11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
11 september 2024
Babytijd op locatie
Rotterdam Centrum
09:00 - 10:30
bij KindeRdam (Mariniershof 184) | start woensdag 11 september 9:00-10:30 uur
Meer informatie

thumbnail
11 september 2024
Pittige jaren op locatie
Charlois
09:00 - 11:00
Christophoorschool (Schere 39) | start woensdag 11 september 9.00-11.00 uur
Meer informatie

thumbnail
11 september 2024
Dreumestijd op locatie
Hoek van Holland
09:00 - 11:00
Kinderdagverblijf De Zeebaboe (Planciusstraat 34) | start woensdag 11 september 9:00-11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
11 september 2024
Pittige jaren op locatie
Feijenoord
09:00 - 11:00
PCBS Willem van Oranje (Hendrick Croesinckstraat 36) | start woensdag 11 september 9:00-11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
12 september 2024
Babytijd op locatie
Rotterdam West
09:30 - 11:00
De Warme Huiskamer (Haringpakkersstraat 69) | start donderdag 12 september 9:30-11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
13 september 2024
Dreumestijd op locatie
Kralingen-Crooswijk
09:00 - 10:30
Partou Rusthoflaan start vrijdag 13 September 9:00-10:30
Meer informatie

thumbnail
18 september 2024
Peuter in Zicht op locatie
Hoogvliet
09:00 - 11:00
Jacobusschool (Hesselingstraat 5) | start woensdag 18 september 9:00-11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
18 september 2024
Opvoeden en Zo op locatie
Feijenoord
09:00 - 11:00
OBS De Schalm start woensdag 18 september 9:00-11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
19 september 2024
Opvoeden en Zo op locatie
Delfshaven
08:30 - 10:30
KC Oude Westen start donderdag 19 september 8:30-10:30 uur
Meer informatie

thumbnail
20 september 2024
Opvoeden en Zo op locatie
De Esch
08:45 - 10:45
OBS Esch (Lage Filterweg 4) | start vrijdag 20 sept 08.45-10.45 uur
Meer informatie

thumbnail
20 september 2024
Omgaan met Pubers op locatie
Rotterdam Centrum
09:30 - 11:30
Krachtvrouwen bij Amina (Coolsedwarsstraat 43) | start 20 september 9:30-11:30 uur
Meer informatie

thumbnail
16 oktober 2024
Dreumestijd op locatie
Hoogvliet
09:30 - 11:00
Kiddoozz Hoogvliet (Lavasweg 21) | start woensdag 16 oktober 9:30 - 11:00 uur
Meer informatie

thumbnail
11 november 2024
Omgaan met Pubers online
Online
20:00 - 22:00
ONLINE (namens Lyceum Kralingen) | start maandag 11 november 20:00-22:00 uur
Meer informatie

thumbnail
22 november 2024
Peuter in Zicht op locatie
Delfshaven
08:30 - 10:30
Peuter en Co bij De Boog (Kedoestraat 102) | start vrijdag 22 november 8:30-10:30 uur
Meer informatie

thumbnail
29 november 2024
Peuter in Zicht op locatie
Rotterdam Centrum
09:30 - 11:30
Krachtvrouwen bij Amina (Coolsedwarsstraat 43) | start 29 november 9:30-11:30 uur
Meer informatie

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.