Ouders koken, bewegen en praten mee tijdens Fitte Families!

Beweeg, kook en praat mee tijdens Fitte Families!

Tijdens Fitte Families gaan we aan de slag met gezellig én gezond eten, leuke manieren van bewegen en duidelijkheid in de opvoeding. Dit doen we tijdens bijeenkomsten voor ouders van kinderen tussen de 2 en 4 jaar waarin we samen praten over opvoeding en gezellig koken tijdens kookworkshops. In de beweegbijeenkomsten voor ouders en kinderen doen we leuke beweegspelletjes: zoals overrollen met een bal en dansen met een lint.

De bijeenkomsten worden begeleid door pedagogen en voedingscoaches. De beweegbijeenkomsten worden begeleid door beweegdocenten. Voor de start van het programma wordt telefonisch contact opgenomen.

Wil je meer informatie of aanmelden? Mail naar lieneke@vanveldhuizenstichting.nl/linda@vanveldhuizenstichting.nl of meld je aan op de website www.vvstwinkeltje.nl
Lees meer

 

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.