Pittige Jaren

Pittige Jaren gaat weer van start!
Voor alle ouders van jonge kinderen (3 t/m 8 jaar) die de opvoeding soms pittig vinden, begint na de zomervakantie de gratis cursus Pittige Jaren in Kralingen-Crooswijk, IJsselmonde en online. 

Voor alle ouders van jonge kinderen (3 t/m 8 jaar) die te maken hebben met dwars, opstandig of agressief gedrag. In 14 bijeenkomsten hebben we het over onderwerpen als spelen, prijzen en belonen, grenzen stellen en omgaan met ongewenst gedrag. Het programma richt zich op het versterken van opvoedingsvaardigheden van ouders, en heeft als doel ouders te leren hoe zij het gedrag van hun kind kunnen veranderen. Op deze manier worden kinderen geholpen beter om te gaan met hun boosheid en worden hun sociale vaardigheden versterkt. Meer informatie over de training kun je hier vinden.

Voor informatie en aanmelding
Twinkeltje Opvoedondersteuning t.a.v. Marije Van Hees
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: marije@vanveldhuizenstichting.nl
Meld je aan     Bekijk de agenda

Pittige Jaren logo | Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.