Trainingen Twinkeltje online!

Juist in deze periode hebben veel ouders in Rotterdam behoefte aan opvoedondersteuning. Op onze ‘traditionele’ manier in groepen mag voorlopig nog niet. Toch willen onze pedagogen heel graag onze trainingen blijven verzorgen maar dan nu ONLINE! Deelname is gratis. Ouders hebben hiervoor een laptop, telefoon, pc of tablet nodig.De volgende trainingen zijn in de weken tot aan de zomervakantie online te volgen:
Dreumestijd
Peuter in Zicht

Omgaan met Pubers

Pittige Jaren
Opvoeden en Zo
Na aanmelding sturen wij ouders een link waarmee zij kunnen deelnemen. Lukt het niet, dan helpen wij ouders bij het online volgen van de cursus. Ken je of ben je een ouder die hier gebruik van zou willen maken? Meld je aan!
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.