Aan de slag met druk en opstandig gedrag
Dit is een nieuwe zelfhulp-training voor ouders van kinderen (4 – 12 jaar) die regelmatig druk en/of opstandig gedrag laten zien.

Wat ga je doen?
Ouders gaan 15 weken aan de slag om niet alleen te leren omgaan met het drukke en opstandige gedrag van hun kind(eren), maar ook hoe je het gedrag kan verminderen. Bij het programma krijg je een werkboek, toegang tot de Mijn-omgeving van ons online platform en tweewekelijks telefonische ondersteuning van een pedagoog.

De onderwerpen die aan bod komen:

 • Wat is druk en opstandig gedrag?
 • Positieve aandacht
 • Spelen met je kind
 • Meer structuur creĆ«ren
 • Duidelijke regels en opdrachten
 • Extra beloningen
 • Negeren
 • Reageren op lastig gedrag
 • Omgaan met driftbuien
 • Hoe verder?
Vaardigheden ontwikkelen

Wil je graag het werken aan de vaardigheden in je eigen tijd doen? Wil je mee doen aan een kort onderzoek om het programma te verbeteren? Kun je goed zelfstandig aan de slag met een programma en wil je alleen af en toe bellen met een pedagoog? Schrijf je dan in voor dit programma. Meer weten? Kijk op www.aandeslagmetdrukenopstandiggedrag.nl

Voor informatie en aanmelding
Twinkeltje Opvoedondersteuning t.a.v. Marije Van Hees
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: marije@vanveldhuizenstichting.nl

 • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.