Peuters

Ouders uit Rotterdam opgelet! Heb je een leuke, maar pittige peuter die graag ‘nee’ zegt, alles zelf wil doen of heel boos wordt als het niet gaat zoals hij of zij wil? Dan is deze GRATIS cursus perfect voor jou!

Wat zou het fijn zijn als je ’s avonds geen strijd meer hebt bij het eten met je peuter of juist dat de ochtenden zonder stress verlopen! In de afgelopen jaren hebben we al tientallen moeders uit Rotterdam geholpen aan meer rust in hoofd en huis.

De cursus Peuter in Zicht start op

Dinsdag 6 september 09.00 – 11.00 uur (Mariniershof 184)

Dinsdag 13 september 09.00-1100 uur (KC Het Oude westen Van Speykstraat 109)

Maandag 7 november 09.00- 11.00 uur Basisschool De Schalm

Meld je snel aan, er zijn beperkte plaatsen beschikbaar

Ken je iemand die deze training kan gebruiken, stuur dan vooral dit unieke aanbod door!

De training wordt gratis aangeboden voor inwoners van Rotterdam.

https://mailchi.mp/c43f9de28549/ouders-uit-rotterdam-opgelet-heb-je-een-leuke-maar-pittige-peuter

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.