Pittige Jaren online training

De eerste jaren met jonge kinderen zijn vrij pittige jaren, soms zwaar en heftig. Maar gelukkig ook levendig, vol met grappige voorvallen. Dit begrijpen we als geen ander. Daarom starten we op maandag 1 februari weer de cursus Pittige Jaren online. Deze cursus helpt je op de momenten dat je het opvoeden lastig vindt. Kom jij je ervaringen delen en tips ontvangen van onze pedagoog? Veel ouders zijn je al voor gegaan en hebben echt baat bij deze cursus. We geven deze online training in de avond speciaal voor alle ouders met kinderen van 3 t/m 8 jaar waarbij werkdagen al flink gevuld zijn of oppas overdag lastig is. Daarom is de GRATIS training nu ’s avond ONLINE om 20.00 uur vanaf maandag 1 februari – 7 juni 2021 (m.u.v. schoolvakanties)
Interesse?
Informatie en aanmelding kan via:
https://vvstwinkeltje.nl/agenda/?_s=&age=&district=&category=23
Pittige Jaren logo | Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.