Word een Fitte Familie!

Word een Fitte Familie!Tijdens Fitte Families Online gaan we in 4 online bijeenkomsten aan de slag met gezondheid in de opvoeding, gezellig én gezond eten en leuke manieren van bewegen. Dit doen we tijdens bijeenkomsten voor ouders van kinderen tussen de 2 en 6 jaar waarin we samen praten over opvoeding, voeding en beweging.Voor de start van het programma wordt telefonisch contact opgenomen.Wil je meer informatie of aanmelden? Mail naar linda@vanveldhuizenstichting.nlof meld je hier aan

Aanmelden

 

  • Datum training: woensdag 25 november en 2/9/16 december (ochtend)
  • Tijd training: 9.30-11.30 uur
  • Datum training: maandag 7/14 december en 11/18 januari (avond)
  • Tijd training: 19.30-21.30 uur
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.