Babytijd Crooswijk

Donderdag 3 september start Babytijd weer met fysieke bijeenkomsten (mits mogelijk). Tijdens de bijeenkomsten bespreken we alles wat je over het eerste jaar van je kindje wilt weten. We gaan in gesprek over verschillende onderwerpen, zoals voeding, huilen, slapen en ontwikkeling. Er is ook ruimte voor het stellen van vragen en het delen van ervaringen en tips. De bijeenkomsten zijn van  09:30 – 11:00 uur. Isaac Hubertstraat 121, Rotterdam.

We hopen jou en je baby snel te zien!

Aanmelden kan via onze website:
https://vvstwinkeltje.nl/aanmelden-cursussen-en-trainingen/

Twinkeltje Opvoedondersteuning t.a.v. Marije Van Hees
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: marije@vanveldhuizenstichting.nl
Meld je aan     Bekijk de agenda

Aanmelden Babytijd Baby Cursus
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.