Omgaan met Pubers!

Puberteit, dat is toch wanneer je lastige ouders hebt?

Wil jij weten hoe je met je puber in gesprek blijft? En hoe je omgaat met typisch pubergedrag? Meld je aan voor de cursus Omgaan met Pubers! De cursus bestaat uit 6 bijeenkomsten voor ouders met kinderen van 10 tot 18 jaar. We bespreken veranderingen in de puberteit, praten en onderhandelen met je puber en het stellen van grenzen. Bij genoeg aanmeldingen starten we op dinsdag 7 juli van 9:30-11:00.

Aanmelden is mogelijk via de link of door een mailtje te sturen naar twinkeltje@vanveldhuizenstichting.nl. Voor vragen kun je contact opnemen met Linda via linda@vanveldhuizenstichting.nl of 06 38 29 06 92

Pubers | Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.