Nieuwe groep Dreumestijd

We starten een nieuwe Dreumestijd groep! Op 1 juli van 9:00 tot 10:00. In 10 bijeenkomsten bespreken we verschillende onderwerpen, zoals slapen, samen spelen en angst. We delen ervaringen met elkaar en je kunt al je vragen over de ontwikkeling en opvoeding van je dreumes stellen. Dreumestijd is voor alle ouders met een kind tussen de 1 en 2 jaar oud.

Na aanmelding krijg je de inloggegevens en kun je meedoen met je telefoon, laptop of computer. Om je aan te melden kun je een mail sturen naar Linda via linda@vanveldhuizenstichting.nl of je kunt je aanmelden via de website.
https://vvstwinkeltje.nl/dreumes-tijd-twinkeltje-opvoedondersteuning-rotterdam/Start Dreumestijd Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.