Tijd voor antwoord op al je Babyvragen

Babytijd
Veel ouders hebben vragen over de ontwikkeling van hun baby de eerste tijd. Voor de geboorte lezen ouders zich vaak goed in. Maar als de baby geboren is begint de praktijk! Hoe moeten zij omgaan met een baby die veel huilt? Of die problemen heeft met de voeding? De kracht van de opvoedtraining Babytijd is dat veel vragen worden beantwoord door te horen hoe andere ouders het doen. Onder begeleiding van een pedagoog komen alle vragen (en gelukkige ook het delen van mooie momenten) aan bod.

Twinkeltje Opvoedondersteuning geeft nu ook Babytijd online. Het is te volgen op dinsdag- of donderdagochtend (10:00-10:30 uur).

Babytijd is een speciaal moment voor (aanstaande) ouders en hun baby. We bespreken wekelijks met elkaar een thema rondom de ontwikkeling en opvoeding van hun baby, er wordt een bijpassende activiteit uitgevoerd en (aanstaande) ouders kunnen ervaringen uitwisselen over het kersverse ouderschap.

Aanmelden is mogelijk via het aanmeldformulier of door een mailtje te sturen naar twinkeltje@vanveldhuizenstichting.nl

Aanmeldformulier Cursussen en Trainingen

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.