Start online cursus Peuter in Zicht

Start online cursus Peuter in Zicht

Binnenkort starten we met de online cursus Peuter in Zicht. Juist in deze tijden kan het fijn zijn met andere ouders ervaringen en tips uit te wisselen. Heb je een peuter tussen de 1,5 en 4 jaar oud? En wil je meer weten over hoe je je peuter kunt helpen als hij boos, verdrietig of blij is? Hoe je je peuter kunt laten luisteren en hoe je kunt helpen om nieuwe dingen te leren? Meld je aan en laat daarbij weten op welke momenten het jou uitkomt de cursus te volgen (qua tijd en dagen). Aanmelden kan tot vrijdag 24 april.

Op basis van de aanmeldingen zullen we de startdatum en tijd vastzetten. Je ontvangt een mail met een link om deel te nemen aan de cursus.

Aanmelden of meer informatie?

Website:          https://vvstwinkeltje.nl/peuter-2/
Email:              linda@vanveldhuizenstichting.nl
Telefoon:         06 38290692

 

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.