Omgaan met pubers, de nieuwe versie slaat echt aan!

Omgaan met pubers, de nieuwe versie slaat echt aan!

Op dit moment wordt er door Elaine van Oorschot een grote groep ouders getraind in het onderdeel LOS (Luisteren, Overleggen, Sturen) die bij de cursus hoort. Het is een preventieve opvoedcursus voor ouders van kinderen vanaf groep 7. LOS staat voor loslaten (door ouders) en losmaken (door pubers) én voor het inzetten van diverse gesprekstechnieken en vaardigheden om zodoende een optimaal contact en positieve communicatie met de puber te bevorderen.

Mooi om te zien dat na drie van de zes bijeenkomsten er zoveel positieve ontwikkelingen zijn binnen het contact tussen ouder en kind. Daar word je als trainer echt blij van ????
Deze training wordt gegeven op Basisschool De Bavokring. En we zijn als Twinkeltje Opvoedondersteuning blij met deze samenwerking.

Omgaan met Pubers Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam Cursussen en Trainingen Pubers Telefoon Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam  Cursussen en Trainingen Pubers Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.