Een verwenochtend met een Gouden Randje

Een verwenochtend met een Gouden Randje was het!
We hadden een goede samenwerking met netwerkpartners (Stichting Dock, CJG, Di√ętisten HRC, Kinderfysiotherapie- Van Schaik, Logopedie Klets, Kinderopvang Groeibriljant, Mondzorg Rotterdam, Koningin Wilhelminaschool en de Kangatraining van Eline Schermer)
We hebben heel veel ouders met kinderen bereikt met onze activiteiten deze ochtend. Verder zijn er Pedagogisch adviesgesprekken geweest en er is informatie verstrekt over onze cursussen en trainingen en daarbij hebben ouders zich daar gelijk voor aangemeld. Kortom een gouden ochtend!
Voor meer informatie kun je kijken op:
https://www.weekvandeopvoeding.nl/

Week van de Opvoeding | Een verwenochtend met een Gouden Randje was het! Week van de Opvoeding | Een verwenochtend met een Gouden Randje was het!  Week van de Opvoeding | Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam Week van de Opvoeding | Twinkeltje Opvoedondersteuning Rotterdam
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.