Babytijd en Dreumestijd hand in hand tijdens de Week van de Opvoeding!

Babytijd en Dreumestijd hand in hand tijdens de Week van de Opvoeding!

Van 7 tot 13 oktober is het weer de Week van de Opvoeding. Dit jaar met als thema ‘Hand in hand’. Ook dit jaar zijn er weer interessante activiteiten bij Babytijd en Dreumestijd in Crooswijk. Op maandag 7 oktober komt Logopediepraktijk KLETS langs om ons alles te vertellen over de taal- en spraakontwikkeling van kinderen. Ook op vrijdag 11 oktober sluit Logopedie KLETS aan, dit keer bij Babytijd. Je kunt bij de logopedist terecht met al je vragen over spraak, taal, stem, slikken en gehoor! Op dinsdag 8 oktober komt Van Schaik Fysiotherapie op bezoek bij Dreumestijd om ons mee te nemen in de motorische ontwikkeling van je kindje. Nog nooit bij Dreumestijd of Babytijd geweest? Dat maakt niet uit. Kom gerust langs!

Maandag 7 oktober      9:00-11:00         Logopedie KLETS bij Dreumestijd
Dinsdag 8 oktober        9:00-11:00         Van Schaik Fysiotherapie bij Dreumestijd
Vrijdag 11 oktober        9:30-11:00         Logopedie KLETS bij Babytijd Crooswijk

Voor wie?

Dreumestijd: Ouders met hun kind van 1 tot 2 jaar.
Babytijd: Ouders met hun kind van 0 tot 1 jaar.

Kosten?

Helemaal niets! Deelname is gratis.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.