Twinkeltje Opvoedondersteuning is ook in de Week van de Opvoeding actief!

Twinkeltje Opvoedondersteuning is ook in de Week van de Opvoeding actief!

Op dinsdag 8 oktober in de Week van de opvoeding
9.00 – 12.00 en 15.00 – 17.00

Activiteiten voor de Week van de Opvoeding
Tijdens de week van de opvoeding organiseren wij samen met andere organisaties leuke activiteiten op dinsdag 8 oktober. De ochtend is speciaal voor ouders met kinderen van 0 tot 4 jaar. Samen met je kind kun je langs alle activiteiten zoals schminken, Kanga training (sporten met je baby), schilderen voor de kleintjes, poetsen met prinses Glansje en de poppendokter.
De middag richt zich op ouders met kinderen van 4 tot 18 jaar. Samen met je kind kun je langs alle activiteiten zoals glittertattoos, poetsen met prinses Glansje, Eerste Hulp bij Ongelukjes, spelen met aandacht door een speltherapeut, een Rots en Water activiteit en de een geblinddoekt parcour.

Voor wie?
9.00 – 12.00: Ouders met kinderen van 0 – 4 jaar
15.00 – 17.00: Ouders met kinderen van 4 – 18 jaar

Kosten?
Helemaal niets! Deelname is gratis.
Voor informatie:
Twinkeltje Opvoedondersteuning
Telefoon: 0618416488
E-mail: miriam@vanveldhuizenstichting.nl
Website: www.vvstwinkeltje.nl

Locatie:
CJG
Eudokiaplein 31
3037 BT ROTTERDAM

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.