Hoera, vanaf 18 september ook Dreumestijd in Zevenkamp!

Hoera, vanaf 18 september ook Dreumestijd in Zevenkamp!

Wat is dreumestijd?
Wil jij met je dreumes andere ouders en kinderen ontmoeten? Ervaringen delen en met andere ouders over de opvoeding praten?
Doe dan mee! Bij Dreumestijd spelen de kinderen en worden er in 10 bijeenkomsten allerlei onderwerpen over opvoeding en ontwikkeling besproken. Er is alle ruimte voor vragen en voor het delen van tips en ervaringen met andere ouders. Dreumestijd wordt begeleid door een pedagoog van Twinkeltje Opvoedondersteuning.

Wanneer?
Twinkeltje op de koffie            Woensdag 11 september 8:30 inloop, 8:45 beginnen
Startdatum Dreumestijd           Woensdag 18 september 8:30 inloop, 9:00 beginnen

Voor wie?
Het is voor ouders met kinderen van 1 tot 2 jaar.

Kosten?
Helemaal niets! Deelname is gratis.

Locatie:
Zevenkamp
Basisschool De Waterlelie
Veluwemeer 1

Vragen?
Ben je benieuwd, heb je nog vragen of wil je alvast andere ouders en dreumesen ontmoeten? Kom dan 11 september naar Twinkeltje op de koffie, dan kunnen we je alles vertellen! Je dreumes kan gewoon mee. We zullen om 8:45 beginnen. Ook kun je met vragen altijd contact met ons opnemen.

Voor informatie en aanmelding:

Twinkeltje Opvoedondersteuning
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: linda@vanveldhuizenstichting.nl
Website: www.vvstwinkeltje.nl

 

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.