Op dinsdag 10 september start de nieuwe groep op dinsdag van Dreumestijd.

Op dinsdag 10 september start de nieuwe groep op dinsdag van Dreumestijd. Lijkt het je leuk om tien weken lang samen met andere ouders en hun dreumes mee te doen? Elke week bespreken we een ander thema terwijl de kinderen spelen. Je kunt met andere ouders over de opvoeding praten en ervaringen delen, en er is genoeg ruimte om vragen te stellen!

Dreumestijd bestaat uit tien bijeenkomsten (voor opvoeders én dreumesen) van 2 uur verspreid over tien weken.  Elke week wordt er een ander thema besproken volgens een standaard programma. Terwijl de kinderen spelen wisselen opvoeders ervaringen uit, bespreken ze het thema van de bijeenkomst en is er ruimte voor vragen. Ook wordt er een activiteit uitgevoerd.

Doelgroep:     opvoeders met kinderen van 1 tot 2 jaar.

 

Tijdstip:           09:00 tot 11:00
Waar:              Isaäc Hubertstraat 121, Rotterdam

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.