Pittige Jaren

Wat is Pittige Jaren?
Pittige Jaren is een training voor ouders van jonge kinderen in de leeftijd van 3 t/m 8 jaar. Het programma richt zich op het versterken van opvoedingsvaardigheden van ouders, en heeft als doel u als ouders te leren hoe u het gedrag van uw kind kan veranderen. Op deze manier worden kinderen geholpen beter om te gaan met hun boosheid en worden hun sociale vaardigheden versterkt.

Kosten? Helemaal niets! Deelname is gratis.

Voor wie is Pittige Jaren geschikt?
Het programma is geschikt voor alle ouders die graag ondersteuning willen bij het opvoeden. Het programma richt zich op jonge kinderen die druk, dwars, of opstandig gedrag vertonen. Hierbij kunt u denken aan niet luisteren, boze buien, ruzie maken en over alles in discussie gaan.

Hoe ziet deze training eruit?
De gratis training wordt in groepsverband gegeven en bestaat uit 14 wekelijkse sessies van twee uur. Tijdens de training worden ervaringen uitgewisseld, video’s met voorbeelden bekeken en u ontvangt veel
informatie.

Neem contact op voor de eerstvolgende startdatum.
Bij aanmelding graag aangeven op welke dag u het liefst de training volgt.

Meer informatie: www.pittigejaren.nl

Voor informatie en aanmelding
Opvoedwinkel Twinkeltje t.a.v. Marije Van Hees
Telefoon: (010) 411 50 43
E-mail: marije@vanveldhuizenstichting.nl
Website: www.vvstwinkeltje.nl

 

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.