Rots en Water

Wat is Rots en Water
Rots en Water is een programma waarbij het doel is: het vergroten van de communicatie- en sociale vaardigheden en welzijn bij jongeren en het voorkomen / verminderen van sociale problemen zoals pesten, conflicten, uitsluiting, meeloopgedrag en seksueel grensoverschrijdend gedrag.

Deze doelstelling wordt bereikt door het ondersteunen en bevorderen van de sociaal-emotionele ontwikkeling van kind / jong volwassene (4 – 18+). Daarbij wordt ouderparticipatie gestimuleerd en geprobeerd om de buurt in dit proces te betrekken.

Voor wie?
Deze training is voor jongens en meisjes (4-18+) voor basisonderwijs en voortgezet onderwijs, speciaal onderwijs, jeugdhulpverlening, jeugddetentie en GGZ.

Kosten?
Helemaal niets! Deelname is gratis.

Voor informatie en aanmelding
Twinkeltje Opvoedondersteuning
Telefoon: (010) 4115043
E-mail: twinkeltje@vanveldhuizenstichting.nl

Meld je aan Bekijk de agenda

Twinkeltje Opvoedondersteuning is onderdeel van Van Veldhuizen Stichting

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.