Rots en Water

Wat is Rots en Water
Rots en Water is een programma waarbij het doel is: het vergroten van de communicatie- en sociale vaardigheden en welzijn bij jongeren en het voorkomen / verminderen van sociale problemen zoals pesten, conflicten, uitsluiting, meeloopgedrag en seksueel grensoverschrijdend gedrag.

Deze doelstelling wordt bereikt door het ondersteunen en bevorderen van de sociaal-emotionele ontwikkeling van kind / jong volwassene (4 – 12). Daarbij wordt ouderparticipatie gestimuleerd en geprobeerd om de buurt in dit proces te betrekken.

Rots en Water wordt op het moment offline aangeboden.

Voor wie?
Deze training is voor jongens en meisjes (4-18+) voor basisonderwijs en voortgezet onderwijs, speciaal onderwijs, jeugdhulpverlening, jeugddetentie en GGZ.

Kosten?
Helemaal niets! Deelname is gratis.

Voor informatie en aanmelding
Twinkeltje Opvoedondersteuning
Telefoon: (010) 4115043
E-mail: twinkeltje@vanveldhuizenstichting.nl

Meld je aan Bekijk de agenda

Twinkeltje Opvoedondersteuning is onderdeel van Van Veldhuizen Stichting

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.